Contactgegevens

De Kerk Tienhoven
Laan van Niftarlake 62
3612 BV Tienhoven

Predikant
Ds. Marijke Gehrels
Tel.: 06-227 322 62
E-mail: predikant@kerktienhoven.nl
Website: Marijkegehrels.nl

Scriba
Peter Jan Timmer
Tel.: 0346-281869
E-mail: scriba@kerktienhoven.nl
Henk Jan van Vulpen
Tel.: 06-29310902

Kerkrentmeesters
Anneke Hopman-van Vulpen
Tel.: 06-23554484
E-mail: cvk@kerktienhoven.nl
Evert van Rooijen
Tel.: 06-15034220

Penningmeester
Cor van der Vaart
E-Mail: penningmeester@kerktienhoven.nl

Diaconie
Kees Linse
E-Mail: diaconie@kerktienhoven.nl

Jeugdraad
Klaas-Willem & Marja van Oosterom
E-Mail: jeugd@kerktienhoven.nl

Pastoraat
Ds. Marijke Gehrels
Tel.: 06-227 322 62
E-mail: predikant@kerktienhoven.nl

Bij vakantie of afwezigheid kunt u contact opnemen met:

Marijke de Graaf
Tel.: 06-42415656
Tel.: 0346-282097

Faciliteiten (beheer begraafplaats/ verhuur kerk)
Gerrit van den Broek
Tel.: 0346-281952
E-Mail: faciliteiten@kerktienhoven.nl

Bij vakantie of afwezigheid kunt u contact opnemen met:

Evert van Rooijen
Tel.: 06-15034220
E-Mail: cvk@kerktienhoven.nl

ConnAction
Christiaan Deij
Anneke Hopman-van Vulpen
E-mail:  connaction@kerktienhoven.nl

’t Kerkraam kopij
Anja de Graaf
Marieke de Graaf-Hopman
E-Mail: kerkraam@kerktienhoven.nl

’t Kerkraam ontvangen
Gea van Rooijen
E-Mail: kerkraamontvangen@kerktienhoven.nl

Kerkelijk bureau/ ledenadministratie
E-mail: LRP@kerktienhoven.nl

© 2021 Kerk Tienhoven

Webdesign & Realisatie: 6i