Preekrooster

Zondag, 12 februari 2023
  • 12-2-2023

    Vanaf 10:00 tot 00:00

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Soort dienst: viering Heilig avondmaal

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Marga van Barneveld

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas: Froukje van der Vaart

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 19 februari 2023
  • 19-2-2023

    Vanaf 10:00 tot 00:00

    Soort dienst: Jongerendienst

    Voorganger: Jeugdraad

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Dirk Jan Deij

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Cees Linse

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Carla  Volmer

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Geen Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 26 februari 2023
  • 26-2-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 1e zondag 40-dagentijd

    Voorganger: Ds. Holwerda uit Amsterdam

    Muzikale begeleiding: Peter de Vries

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Robert van Huijsstede

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Elly van den Top- Odijk

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 05 maart 2023
  • 5-3-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 2de zondag 40-dagentijd

    Voorganger: Dhr. G. Timmer uit Heerde

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Henk Jan van Vulpen

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 12 maart 2023
  • 12-3-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 3e zondag 40-dagentijd en aandacht voor Biddag

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale medewerking en begeleiding: Koor Praise uit Loosdrecht

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 19 maart 2023
  • 19-3-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 4de zondag 40-dagentijd

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Sintjohannesga

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Mark Jan Hopman

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 26 maart 2023
  • 26-3-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 5de zondag 40-dagentijd en Gezinsdienst

    Voorganger: Jeugdraad

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Carlijn van Werkhoven

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 02 april 2023
  • 2-4-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Palmzondag 

    Voorganger: Pastor Flantua uit Loenen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas:

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Evert van Rooijen

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Maandag, 03 april 2023
  • 3-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst:  Stille Week, Vesper

    Voorganger:  Janet Saarloos en Hedde Klijmeij

    Muzikale begeleiding:  Jesse

    Koster:  Henk Verkroost

     

    Geplaats op om
Dinsdag, 04 april 2023
  • 4-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst: Stille Week, Vesper

    Voorganger: Nelleke en Stefan de Greef

    Muzikale begeleiding:

    Koster: André Verhoeff

    Geplaats op om
Woensdag, 05 april 2023
  • 5-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst: Stille Week, Vesper

    Voorganger: Anja Westening en Nelie de Graaf

    Muzikale begeleiding: Peter de Vries en Henk Jan van Vulpen

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Geplaats op om
Donderdag, 06 april 2023
  • 6-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst: Witte Donderdag en viering Heilig Avondmaal

    Voorganger: Ds. Korevaar uit Rotterdam

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Dirk Jan Deij 

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Elly van den Top - Odijk

    Beamteam: 

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Elly van den Top-Odijk

     

     

    Geplaats op om
Vrijdag, 07 april 2023
  • 7-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst: Stille Week Goede Vrijdag

    Voorganger: Elly en Nico van den Top

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Koster: Henk Verkroost

    Geplaats op om
Zaterdag, 08 april 2023
  • 8-4-2023

    Vanaf 19:30 tot 20:00

    Soort dienst: Stille Zaterdag

    Voorganger: Dirk Jan Timmer en Romee Verkerk

    Muzikale begeleiding: Esther Verdam

    Koster: André Verhoeff

     

     

     

    Geplaats op om
Zondag, 09 april 2023
  • 9-4-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 1e Paasdag

    Voorganger: Ds. Korevaar uit Rotterdam

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Marga van Barneveld

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 16 april 2023
  • 16-4-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 2de zondag van Pasen

    Voorganger: Pastor Flantua uit Loenen

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Henk-Jan van Vulpen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 23 april 2023
  • 23-4-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 3de zondag van Pasen

    Voorganger: Ds. Zaadstra uit Kockengen

    Muzikale begeleiding: Peter de Vries

    Ouderling: Dirk Jan Deij

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Henk Verkroost

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
  • 23-04-2023

    Vanaf 15:00 tot 17:00

    Soort dienst: Missionaire Praisediest, met als thema: Leve de Koning!

    Gospelkoor Total Praise o.l.v. Pearl Jozefzoon

    Locatie: feesttent SOAT, Looydijk 30 te Tienhoven

     

     

     

    Geplaats op om
Zondag, 30 april 2023
  • 30-4-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 4de zondag van Pasen

    Voorganger: Ds. Blokland uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Cees Linse

    Beamteam: Robert van Huissteden

    Oppas:

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 07 mei 2023
  • 7-5-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 5de zondag van Pasen

    Voorganger: Ds. Wolswinkel uit Amersfoort

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas:

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 14 mei 2023
  • 14-5-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 6de zondag van Pasen

    Voorganger: Dhr. Cristiaan Boers uit Terwolde

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Floortje Jannes

    Koster: Alex de Waal

    Welkom:  Elly van den Top-Odijk

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Donderdag, 18 mei 2023
  • 18-5-2023

    Vanaf 09:00 tot 10:00

    Soort dienst: Hemelvaart

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Geen oppas

    Koster: Henk Verkroost

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 21 mei 2023
  • 21-5-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:  7de zondag van Pasen

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Sintjohannesga

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken:  Jan van Werkhoven

    Lector:  Nelie de Graaf

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas:  Marga van Barneveld

    Koster:  André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst & Kindernevendienst XL

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 28 mei 2023
  • 28-5-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Pinksteren + Bevestiging en afscheid ambtsdragers

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen, mmv koor Sparks of Joy uit Westbroek

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Elly van den Top-Odijk

    Beamteam: Robert van Huissteden

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Evert van Rooijen

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 04 juni 2023
  • 4-6-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Drieeenheid

    Voorganger: Ds. Aster Abrahamsen uit Hilversum

    Muzikale begeleiding: Marco Goud

    Ouderling: Henk Jan van Vulpen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Marga van Barneveld

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Carlijn van Werkhoven

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Mark Jan Hopman

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 11 juni 2023
  • 11-6-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. L. Korevaar uit Rotterdam

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Mark Jan Hopman

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 18 juni 2023
  • 18-6-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Heilig Avondmaal

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Froukje van der Vaart

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 25 juni 2023
  • 25-6-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling:  Evert van Rooijen

    Diaken:  Cees Linse

    Lector: Cees Linse

    Beamteam:  Robert van Huissteden

    Oppas:  Raquel van Huissteden

    Koster:  Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Elly van den Top-Odijk

    Kindernevendienst & Kindernevendienst XL

     

    Geplaats op om
Zondag, 02 juli 2023
  • 2-7-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Afscheid Kindernevendienst

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Riek Manten

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

     

    Geplaats op om
Zondag, 09 juli 2023
  • 9-7-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Carin Volmer

    Bijzonderheden:  Geen Kindernevendienst ivm de zomervakantie.

    Geplaats op om
Zondag, 16 juli 2023
  • 16-7-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: ds. Sifra Baayen - Op 't Land uit Rijswijk

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Carla Volmer

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Bijzonderheden:  Geen Kindernevendienst ivm de zomervakantie.

    Geplaats op om
Zondag, 23 juli 2023
  • 23-7-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. M. Los uit Baarn

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Cees Linse

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Evert van Rooijen

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst i.v.m. de zomervakantie.

    Geplaats op om
Zondag, 30 juli 2023
  • 30-7-2023

    Vanaf 00:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. G. Timmer uit Heerde

    Muzikale begeleiding: Clasien Timmer

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Floortje Jannes

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Mark Jan Hopman

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst i.v.m. de zomervakantie.

    Geplaats op om
Zondag, 06 augustus 2023
  • 6-8-2023

    Vanaf 00:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. C. Boers uit Terwolde

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Elly van den Top - Odijk

    Beamteam: Anneke Hopman - van Vulpen

    Oppas: Mark Jan Hopman

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst i.v.m. de zomervakantie, 

                               na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Zondag, 13 augustus 2023
  • 13-8-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. G. Fredrikze uit Harderwijk

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Marga van Barneveld

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas: Carlijn van Werkhoven

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst i.v.m. de zomervakantie.

    Geplaats op om
Zondag, 20 augustus 2023
  • 20-8-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. van der Kaaij uit Nijkerk

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Cees Linse

    Lector: Cees Linse

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Carla Volmer

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Elly van den Top - Odijk

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Start Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 27 augustus 2023
  • 27-8-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Mevr. R. Penning uit Amerongen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Floortje Jannes

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 03 september 2023
  • 3-9-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. L. Korevaar uit Rotterdam

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: Nout van Barneveld

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

     

    Geplaats op om
Zondag, 10 september 2023
  • 10-9-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Startzondag

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Robert van huijssteden

    Oppas: Mark Jan Hopman

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 17 september 2023
  • 17-9-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. G. Timmer uit Heerde

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Kees Linse

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Evert van Rooijen

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 24 september 2023
  • 24-9-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. J. Mulder uit Nijkerk

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector:  

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas:  Froukje van der Vaart

    Koster: Alex de Waal

    Welkom:  Mark Jan Hopman

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 01 oktober 2023
  • 1-10-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Pastoor F. van der Louw uit Heemskerk

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:  na de dienst koffie, thee en limonade

     

    Geplaats op om
Zondag, 08 oktober 2023
  • 8-10-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:  Heilig Avondmaal

    Voorganger:  ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling:  Henk-Jan van Vulpen

    Diaken:  Jan van Werkhoven

    Lector: Elly van den Top - Odijk

    Beamteam:  Anneke Hopman

    Oppas:  Carlijn van Werkhoven

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 15 oktober 2023
  • 15-10-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. R. van Lente uit Ede

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam:  Corrie Verhoeff

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Elly van den Top - Odijk

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 22 oktober 2023
  • 22-10-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Dhr. C. Boers uit Terwolde

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Kees Linse

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Floortje Jannes

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 29 oktober 2023
  • 29-10-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Pastoor F. van der Louw uit Heemskerk

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Kees Linse

    Lector: Marga van Barneveld

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 05 november 2023
  • 5-11-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Aandacht voor Dankdag

    Voorganger: Mevr. R. Penning uit Amerongen

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Froukje van der Vaart 

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

     

    Geplaats op om
Zondag, 12 november 2023
  • 12-11-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Kees Linse

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 19 november 2023
  • 19-11-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Belijdenis en doop

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Marietrees Broeren

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Carla Volmer

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Mark Jan Hopman

    Kindernevendienst

    Geplaats op om
Zondag, 26 november 2023
  • 26-11-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Laatste zondag kerkelijk jaar

    Voorganger: ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Marieke de Graaf 

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 03 december 2023
  • 3-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Eerste Advent, viering Heilig Avondmaal

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Henk Jan van Vulpen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Carlijn van Werkhoven

    Koster: Mark Jan Hopman

    Welkom: Evert van Rooijen

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Zondag, 10 december 2023
  • 10-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Tweede Advent

    Voorganger: Mevr. Rianne Bogerd-Looijen uit Veenendaal

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Andre Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 17 december 2023
  • 17-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:  Derde Advent

    Voorganger: Ds. N. Rijneveld-Schep uit Lopik

    Muzikale begeleiding:  Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling:  Evert van Rooijen

    Diaken:  Daniëlle Loenen

    Lector:  Elly van den Top - Odijk

    Beamteam:  Nout van Barneveld

    Oppas:  Mark Jan Hopman

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 24 december 2023
  • 24-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Vierde Advent

    KLIEDERKERK

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Kees Linse

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Geen oppas

    Koster: Alex de Waal

    Geplaats op om
  • 24-12-2023

    Vanaf 21:00 tot 22:00

    Soort dienst:  Kerstnachtdienst

    Voorganger: Dhr. G. Ekelmans uit Hilversum

    Muzikale begeleiding:  SDG

    Ouderling:  Harry Nieman

    Diaken:  Jan van Werkhoven

    Lector:  Evelien van Eijk

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Carin Volmer

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Maandag, 25 december 2023
  • 25-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Eerste Kerstdag

    Voorganger: Ds. N. Rijneveld uit Lopik

    Muzikale begeleiding: Koor Praise uit Loosdrecht

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Kees Linse

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: 

    Koster: Mark Jan Hopman

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 31 december 2023
  • 31-12-2023

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Ommen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Maud Dreves

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 07 januari 2024
  • 7-1-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Nieuwjaarsdienst

    Voorganger: Dhr. C. Boers uit Terwolde

    Muzikale begeleiding: Corrie Boomsma

    Ouderling: Henk-Jan van Vulpen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Carlijn & Laura

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Elly van den Top-Odijk

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Zondag, 14 januari 2024
  • 14-1-2024

    Vanaf 00:00 tot 00:00

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector:Nelie de Graaf

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

     

    Geplaats op om
Zondag, 21 januari 2024
  • 21-1-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Start Week van Gebed & Oecumenische dienst

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels en Hans de Kruijff

    Muzikale begeleiding: Tromp van Goor

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Hedde Kijmeij

    Lector:Hedde Klijmeij

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: Mark Jan Hopman

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Donderdag, 25 januari 2024
Zondag, 28 januari 2024
  • 28-1-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. G. Timmer uit Heerde

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling:  Harry Nieman

    Diaken:  Daniëlle Loenen

    Lector:  Daniëlle Loenen

    Beamteam:  Corrie Verhoeff

    Oppas:  Floortje Jannes

    Koster: André Verhoeff

    Welkom:  Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: KND XL

    Geplaats op om
Zondag, 04 februari 2024
  • 4-2-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Heilig Avondmaal, Afscheid en bevestigen ambtsdragers

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Froukje van der Vaart

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Mark Jan Hopman

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Zondag, 11 februari 2024
  • 11-2-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:

    Voorganger: Ds. W. Koerselman uit Woerden

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Harry Nieman

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Elly van den Top-Odijk

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Laura de Graaf

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 18 februari 2024
  • 18-2-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Korevaar uit Rotterdam

    Muzikale begeleiding: Marietrees Broeren

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Evert van Rooijen

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 1e zondag 40-dagentijd

    Geplaats op om
Zondag, 25 februari 2024
  • 25-2-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. G. Ekelmans uit Hilversum

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Carlijn van Werkhoven

    Koster: Mark Jan Hopman

    Welkom: Elly van den Top-Odijk

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 2e zondag 40-dagentijd

    Geplaats op om
Zondag, 03 maart 2024
  • 3-3-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Jeugddienst CAT/17+

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels en Jeugdraad

    Muzikale begeleiding:you tube gebruik

    Ouderling: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: Robert van Huijssteden

    Oppas: Babet Hoekstra

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 3e zondag 40-dagentijd

    na de dienst koffie, thee en limonade

    Geplaats op om
Zondag, 10 maart 2024
  • 10-3-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Pastor F. van der Louw uit Heemskerk

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector:Daniëlle Loenen

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Oppas: Floortje Jannes

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 4e zondag 40-dagentijd

    Geplaats op om
Zondag, 17 maart 2024
  • 17-3-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Aandacht voor Biddag 

    Voorganger: Ds. Aster Abrahamsen uit Hilversum

    Muzikale begeleiding:Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: Anneke Hopman

    Oppas: Carla Volmer

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 5e zondag 40-dagentijd

    Geplaats op om
Zondag, 24 maart 2024
  • 24-3-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Ommen

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: Dirk Jan Deij van Barneveld

    Oppas: Wilma Roelvink

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Mark Jan Hopman

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:  Palmzondag

    Geplaats op om
Maandag, 25 maart 2024
  • 25-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Vesper

    Muzikale begeleiding:

    Koster: Mark Jan Hopman

    Bijzonderheden: Stille week

    Geplaats op om
Dinsdag, 26 maart 2024
  • 26-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Vesper

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Koster: André Verhoeff

    Bijzonderheden: Stille week

    Geplaats op om
Woensdag, 27 maart 2024
  • 27-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Vesper

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Koster: Kees Dirk Verhoeff

    Bijzonderheden: Stille week

    Geplaats op om
Donderdag, 28 maart 2024
  • 28-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Heilig Avondmaal

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: Corrie Verhoeff

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Evert van Rooijen

    Bijzonderheden: Witte Donderdag

    Geplaats op om
Vrijdag, 29 maart 2024
  • 29-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Vesper

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Koster: Henk Verkroost

    Bijzonderheden: Goede Vrijdag

    Geplaats op om
Zaterdag, 30 maart 2024
  • 30-3-2024

    Vanaf 19:30 tot 20:30

    Soort dienst: Vesper

    Muzikale begeleiding:

    Koster: Mark Jan Hopman

    Bijzonderheden: Stille Zaterdag

    Geplaats op om
Zondag, 31 maart 2024
  • 31-3-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Pasen

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: gospeloor Edoza uit Hilversum

    Ouderling:  Harry Nieman

    Diaken:  Jan van Werkhoven

    Lector: Elly van den Top-Odijk

    Beamteam:  Robert van Huijssteden

    Oppas:  Babet Hoekstra

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:  Doop/belijdenis

    Geplaats op om
Zondag, 07 april 2024
  • 7-4-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Mevr. Rianne Bogerd-Looijen uit Veenendaal

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Henk Jan van Vulpen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Jannet Saarloos

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Cees Dirk Verhoeff

    Welkom: Elly van den Top-Odijk

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 2e zondag van Pasen

    Geplaats op om
Zondag, 14 april 2024
  • 14-4-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 3e zondg van Pasen

    Voorganger: Dhr. R. van Lente uit Ede

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Hedde Klijmeij

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Alex de Waal

    Welkom: Marieke de Graaf

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: KND XL

    Geplaats op om
Zondag, 21 april 2024
  • 21-4-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Pastor F. van der Louw uit Heemskerk

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: Piet van Leeuwen

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Evelien van Eijk

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Henk Verkroost

    Welkom: Riek Manten

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 4e zondag van Pasen

    Geplaats op om
Zondag, 28 april 2024
  • 28-4-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: Evert van Rooijen

    Diaken: Daniëlle Loenen

    Lector: Daniëlle Loenen

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: André Verhoeff

    Welkom: Willy Verhoeff

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 5e zondag van Pasen/ Koningsdag

    Geplaats op om
Zondag, 05 mei 2024
  • 5-5-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. G. Ekelmans uit Hilversum

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: Anja de Waal

    Diaken: Hedde Klijmeij

    Lector: Nelleke de Greef

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: Mark Jan Hopman

    Welkom: Carin Volmer

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 6e zondag van Pasen/Bevrijdingsdag

    Geplaats op om
Donderdag, 09 mei 2024
  • 9-5-2024

    Vanaf 09:00 tot 10:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Corrie Bootsma

    Ouderling: Esther Verdam

    Diaken: Jan van Werkhoven

    Lector: Nelie de Graaf

    Beamteam: 

    Koster: Cees Dirk Verhoeff

    Welkom: Evert van Rooijen

    Bijzonderheden: Hemelvaart

    Geplaats op om
Zondag, 12 mei 2024
  • 12-5-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 7e zondag van Pasen

    Geplaats op om
Zondag, 19 mei 2024
  • 19-5-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Doop/Belijdenis

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Pinksteren

    Geplaats op om
Zondag, 26 mei 2024
  • 26-5-2024

    Vanaf 10:00 tot 00:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Drievuldigheidszondag

    Geplaats op om
Zondag, 02 juni 2024
  • 2-6-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: KND XL

    Geplaats op om
Zondag, 09 juni 2024
  • 9-6-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Heilig Avondmaal

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Henk-Jan van Vulpen

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Zondag, 16 juni 2024
  • 16-6-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 23 juni 2024
  • 23-6-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Afscheid en bevestiging ambtsdragers

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 30 juni 2024
  • 30-6-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 07 juli 2024
  • 7-7-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Afscheid kinderen Kindernevendienst

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 14 juli 2024
  • 14-7-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 21 juli 2024
  • 21-7-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 28 juli 2024
  • 28-7-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 04 augustus 2024
  • 4-8-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 11 augustus 2024
  • 11-8-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 18 augustus 2024
  • 18-8-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. C. Boers uit Terwolde

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 25 augustus 2024
  • 25-8-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Geen Kindernevendienst ivm zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 01 september 2024
  • 1-9-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: Heilig Avondmaal

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding: Marie Trees Broeren

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Eerste Kindernevendienst na de zomervakantie

    Geplaats op om
Zondag, 08 september 2024
  • 8-9-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. G. Timmer uit Heerde

    Muzikale begeleiding: Cees van Wijk

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 15 september 2024
  • 15-9-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger:  Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Startzondag

    Geplaats op om
Zondag, 22 september 2024
  • 22-9-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Ommen

    Muzikale begeleiding: Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 29 september 2024
  • 29-9-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 06 oktober 2024
  • 6-10-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Israëlzopndag

    Geplaats op om
Zondag, 13 oktober 2024
  • 13-10-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst:  Doop/Belijdenis

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 20 oktober 2024
  • 20-10-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. M. Hadnagy uit Ommen

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 27 oktober 2024
  • 27-10-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 03 november 2024
  • 3-11-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Mevr. Rianne Bogerd-Looijen uit Veendendaal

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Woensdag, 06 november 2024
  • 6-11-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: School-Kerk-Gezinsdienst

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Koster: 

    Bijzonderheden: Dankdag

    Geplaats op om
Zondag, 10 november 2024
  • 10-11-2024

    Vanaf 15:00 tot 16:00

    Soort dienst:  Dienst 400 jaar Kerk Tienhoven

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Aandacht voor Dankdag

    Geplaats op om
Zondag, 17 november 2024
  • 17-11-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Dhr. R. van Lente uit Ede

    Muzikale begeleiding:Marietrees Broeren

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden:

    Geplaats op om
Zondag, 24 november 2024
  • 24-11-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: Laatste zondag kerkelijk jaar

    Geplaats op om
Zondag, 01 december 2024
  • 1-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. P. Vellekoop uit Maarssen

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 1e Advent

    Geplaats op om
Zondag, 08 december 2024
  • 8-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 2e Advent

    Geplaats op om
Zondag, 15 december 2024
  • 15-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 3e Advent

    Geplaats op om
Zondag, 22 december 2024
  • 22-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:Geert Omta

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 4e Advent

    Geplaats op om
Dinsdag, 24 december 2024
  • 24-12-2024

    Vanaf 21:00 tot 22:00

    Soort dienst: Kerstnacht

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Koster: 

    Welkom:

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om
Woensdag, 25 december 2024
  • 25-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: Ds. Marijke Gehrels

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 1e Kerstdag

    Geplaats op om
Zondag, 29 december 2024
  • 29-12-2024

    Vanaf 10:00 tot 11:00

    Soort dienst: 

    Voorganger: 

    Muzikale begeleiding:

    Ouderling: 

    Diaken: 

    Lector: 

    Beamteam: 

    Oppas:

    Koster: 

    Welkom:

    Kindernevendienst

    Bijzonderheden: 

    Geplaats op om

© 2024 Kerk Tienhoven

Webdesign & Realisatie: 6i