Laatste preekbeurt de heer Fred van der Louw

Gepost in Nieuws
Geplaats op dinsdag, 23 april 2024 om 20:57:27

21 april 2024

De heer Fred van der Louw heeft ons gemeld dat hij met pensioen gaat en met zijn gezin gaat emigreren naar Curaçao. Dat betekent ook dat hij niet meer voor zal gaan in Tienhoven.

Na de dienst werd er daarom stil gestaan bij dit afscheid, de voorzitter van de PKN Tienhoven, Harry Nieman sprak hem daarom toe en overhandigde hem een bos bloemen.

De heer Van der Louw is niet alleen maar gastpredikant geweest, want tussen 1986 en 1992 was hij de voorganger van de Gereformeerde kerk in Tienhoven en heeft hij het Tienhovense leven vanuit de pastorie leren kennen. Hij was een enthousiast leidsman en hij heeft tot
genoegen en met plezier zijn gereformeerde kudde de weg gewezen!

Daarna is hij regelmatig voorgegaan in onze kerk. De laatste jaren vanuit zijn standplaats Heemskerk. Zijn preken werden zeer gewaardeerd. Hij sprak met diepgang, duidelijk, niet te lang, want daar houden ze in Tienhoven niet van en hij weefde soms prachtige gedichten in zijn preken, en een enkele keer zelfs voorgedragen op muziek. Harry Nieman bedankte hem namens PKN Tienhoven en gaf aan dat als hij weer eens in
Nederland zou zijn hij natuurlijk van harte welkom is!

© 2024 Kerk Tienhoven

Webdesign & Realisatie: 6i